Pan zaprosi odpłatnie Panią jako osobę towarzyszącą
Z uwagi na brak czasu na poznawanie nowych osób (praca) zdecydowałem się na taka formę. Otóż szukam osoby, która najprawdopodobniej w lipcu będzie mi towarzyszyć w wyjeździe na wakacje - w grę wchodzą wyłącznie ciepłe kraje. Oczywiście cały wyjazd zostaje opłacony z mojej strony - co musisz zabrać ze sobą dobry humor, przyda się olejek :). Jeżeli jesteś zainteresowana taka formą wypoczynku pisz śmiało. Szczegóły na email.
Zaloguj się lub wprowadź kod dostępu by zobaczyć dane kontaktowe.
Brak referencji.
Osoby szukające towarzystwa w tym mieście