111.jpg

Osoba towarzysząca na wesele

Na ślubach i weselach przeważnie bywamy kilka razy w swoim życiu lub kilka razy w roku. Wszystko zależy jak wielką mamy rodzinę i krewnych oraz jak duże posiadamy grono przyjaciół. Przyjętą formą jest przychodzenie na wesele w parze, nie ma problemu jeśli mamy chłopaka, męża lub osobę z rodziny która dotrzyma nam towarzystwa na zabawie weselnej, ale co jeśli obdzwoniliśmy wszystkich znajomych i nadal brakuje nam osoby do pary?

Gdzie znaleźć osobę towarzyszącą?

Najłatwiej znaleźć osobę towarzyszącą na wesele wśród swoich znajomych lub w rodzinnym kręgu. Niestety nie każdy ma czas na zabawę w dzisiejszych czasach, a partnerzy Twoich znajomych mogą z dezaprobatą wysłuchać Twojego pomysłu.

Ciekawym rozwiązaniem są serwisy internetowe na których reklamują się osoby które chętnie dotrzymają towarzystwa w zamian za dobrą zabawę lub wynagrodzenie. Ciekawym miejscem do znalezienia partnerki na wesele jest strona z partnerką do wynajęcia oraz strona z partnerem do wynajęcia, dużo ogłoszeń osób które oferują swoje towarzystwo znajdziesz także na forum towarzyskim.

Partnerka na wesele

Nasza partnerka na wesele lub weselny partner powinien posiadać delikatną nić porozumienia z nami, tak aby zabawa na której będziemy razem nie przerodziła się w smutne patrzenie w sufit lub na dno kieliszka...
Wybierając partnera na wesele zwróćmy uwagę na to, czy dobrze czujemy się w jego lub w jej towarzystwie i czy to odczucie działa w drugą stronę.

Jak wynająć osobę towarzyszącą?

Pamiętajmy o pewnych rzeczach które musimy wiedzieć jeśli chcemy wynająć osobę towarzyszącą na wesele, na co patrzeć, jak przekazać pieniądze partnerowi. Przeczytaj o tym w następnym artykule Jak wynająć osobę do towarzystwa.

By EP