Osoba towarzysząca na wesele

Na ślubach i weselach przeważnie bywamy kilka razy w swoim życiu lub kilka razy w roku. Wszystko zależy jak wielką mamy rodzinę i krewnych oraz jak duże posiadamy grono przyjaciół. Przyjętą formą jest przychodzenie na wesele w parze, nie ma problemu jeśli mamy chłopaka, męża lub osobę z rodziny która dotrzyma nam towarzystwa na zabawie weselnej, ale co jeśli obdzwoniliśmy wszystkich znajomych i nadal brakuje nam osoby do pary?

Gdzie znaleźć osobę towarzyszącą?

Najłatwiej znaleźć osobę towarzyszącą na wesele wśród swoich znajomych lub w rodzinnym kręgu. Niestety nie każdy ma czas na zabawę w dzisiejszych czasach, a partnerzy Twoich znajomych mogą z dezaprobatą wysłuchać Twojego pomysłu.

Ciekawym rozwiązaniem są serwisy internetowe na których reklamują się osoby które chętnie dotrzymają towarzystwa w zamian za dobrą zabawę lub wynagrodzenie. Ciekawym miejscem do znalezienia partnerki na wesele jest strona z partnerką do wynajęcia oraz strona z partnerem do wynajęcia, dużo ogłoszeń dziewczyn do wynajęcia i chłopaków które oferują swoje towarzystwo znajdziesz także w serwisie na stronie forum.

Partnerka na wesele z internetu

Nasza partnerka na wesele lub weselny partner powinien posiadać z nami delikatną nić porozumienia, aby zabawa na której będziemy razem nie przerodziła się w smutne patrzenie w sufit lub na dno kieliszka...
Wybierając partnera na wesele zwróćmy uwagę, czy dobrze czujemy się w jego lub w jej towarzystwie i czy to odczucie działa w drugą stronę.

Ile kosztuje wynajęcie dziewczyny na wesele

W przypadku wynagrodzenia za wynajęcie osoby towarzyszącej bywa różnie, wiele osób chętnie pójdzie tylko po to aby dobrze się bawić. Sporo osób chętnie "pomoże" w wydarzeniu za wcześniej uzgodnioną gratyfikację, a z tym bywa różnie. Czasem jest to symbol, a czasem odpowiednia stawka za godzinę towarzystwa lub za całość imprezy. Stawki są naprawdę różne, ale przeważnie są to kwoty zaczynające się od kilkuset złotych i raczej nie przekraczające dwóch tysięcy złotych. Przyjmując, że dorabiamy w ten właśnie sposób i potrafimy zorganizować sobie 4 wesela w miesiącu za średnią kwotę 1500 zł/impreza, to zarobek 6000 zł miesięcznie tylko za cztery weekendy w miesiącu wydaje się ciekawą alternatywą do rozważenia. Należy wziąć pod uwagę, że imprezy typu wesela to raczej sezonowe wydarzenia i możemy mieć problem z zapewnieniem sobie tego dorywczego zajęcia przez okrągły rok. Wesela to nie wszystko, pozostają jeszcze inne imprezy okolicznościowe jak bankiet firmowy, event lub inna impreza okolicznościowa.

Jak wynająć osobę towarzyszącą?

Pamiętajmy o pewnych rzeczach które musimy wiedzieć jeśli chcemy wynająć osobę towarzyszącą na wesele, na co patrzeć, jak przekazać pieniądze partnerowi. Przeczytaj o tym w następnym artykule Jak wynająć osobę do towarzystwa.

By EP

Rejestracja


Udostępnij


Artykuły

Dowiedź się o nowościach, przejrzyj artykuły.

Brak komentarzy

Serwis z osobami do wynajęcia.

Wynajmij osobę towarzyszącą lub zaoferuj swoje usługi jako osoba towarzysząca!

Dołącz teraz

O NAS

Serwis Eliteportal.pl udostępnia oferty Pań do towarzystwa i Panów do wynajęcia aby wspólnie spędzać czas na imprezach okolicznościowych bez podtekstów seksualnych.