Pan zaprosi odpłatnie Panią jako osobę towarzyszącą
Witam wszystkich, mam zazwyczaj bardzo mało czasu a mam wesela spotkania itp. A nieraz po prostu chciałbym z kimś wyjść pogadać napić się czegoś czy wyjść naimprezę . W Polsce nie mieszkam już od dłuższego czasu. Znajomosci mi się pourywaly a jak każdy czasem potrzebuje towarzystwa. Rownież w podróży tak wiec wspólne wakacje miłe widziane. Oczywiście dobre towarzystwo kosztuje ale są pewnie i tacy dla których jest po prostu bezcenne. Pozdrawiam.
Zaloguj się lub wprowadź kod dostępu by zobaczyć dane kontaktowe.
Brak referencji.
Osoby szukające towarzystwa w tym mieście