Poszukuję dziewczyny, która będzie towarzyszyć mi na weselu. Wesele jest 1.08.2015, a ja nagle zostałem bez partnerki. Trzeba będzie trochę się pośmiać, potańczyć i ogólnie dobrze się bawić. Atmosfera będzie bankowo na luzaku:)
Zaloguj się lub wprowadź kod dostępu by zobaczyć dane kontaktowe.
Brak referencji.
Osoby szukające towarzystwa w tym mieście