Wesele
Eliteportal.pl

Hej poszukuję partnerki na wesele kolegi, które odbędzie się 23 września 2023 w okolicach Kielc.
Ja: 30 lat, 185 cm wzrostu, kultura , umiejętności taneczne posiadam, więc z pewnością zatańczymy nie raz, nie dwa, a przy stoliku również znajdziemy wspólne tematy do rozmów. W moim towarzystwie nie będziesz się wstydziła czy to w temacie alkoholu czy też jakimkolwiek innym. W skrócie - potrafię się zachować.
A co do jakichś moich preferencji to nie ma ich tak dużo jestem osobą niepaląca i tego samego wymagam od partnerki, a dodatkowo chciałbym, aby osoba towarzysząca delikatnie obchodziła się z alkoholem lub oczywiście może to być również osoba niepijąca. Myślę, że przedział wiekowy 20-32 lat będzie w porządku. Zapewniam transport w obie strony.
Przed wspólną imprezą obowiązkowo wyskoczmy na jakąś kawkę i porozmawiajmy. Warto poznać się wcześniej.
osoby towarzyszące

Adrian, 30

( Pan, szukam osób do wynajęcia )
Tylko zalogowane osoby mogą odpowiadać na ogłoszenia Dołącz

Odpowiedzi

Zaloguj się
Patrycja 3107@
Napisał: 7 miesięcy temu

Odpowiedź widoczna tylko dla właściciela ogłoszenia

Zaloguj się
Helenka
Napisał: 8 miesięcy temu

Odpowiedź widoczna tylko dla właściciela ogłoszenia

Zaloguj się
Kasiaa_katarzyna
Napisał: 8 miesięcy temu

Odpowiedź widoczna tylko dla właściciela ogłoszenia

Serwis z osobami do wynajęcia.

Wynajmij osobę towarzyszącą lub zaoferuj swoje usługi jako osoba towarzysząca!

Dołącz teraz

O NAS

Serwis Eliteportal.pl udostępnia oferty Pań do towarzystwa i Panów do wynajęcia aby wspólnie spędzać czas na imprezach okolicznościowych bez podtekstów seksualnych.