Szukam towarzyszki podróży < listopad>
Eliteportal.pl

Witam, drogie Panie ^^ jak w tytule poszukuje towarzyszki podróży na 9 dniowe wczasy z Rainbow Tours na Dominikanę w listopadzie < 5* hotel>. W planach głownie odpoczynek, plażing, leżing , smażing i ładowanie baterii przed paskudną zimową porą roku .... oczywiśćie z chęcią zwiedziłbym parę miejsc podczas wycieczek fakultatywnych :D Dominikana marzy mi się od momentu gdy zacząłem moją przygodę z bachatą (tańcem pochodzących z tej wyspy) więc fajnie byłoby gdybyśmy mogli zatańczyć we dwójkę wieczorem na plaży! :D Kilka słów o mnie... 34 lata, 180cm, 90kg z zawodu jestem architektem, sympatyczny ze specyficznym poczuciem humoru :D Zdjęcie wyślę w prywatnej wiadomości ^^ Jeśli masz do 35 lat, jesteś energiczną i miła osobą i w dodatku masz dostępny urlop w listopadzie to..... zapraszam do wysyłania wiadomości! Gorąco pozdrawiam Leszek
osoby towarzyszące

Leszek366, 36

( Pan, szukam osób do wynajęcia )
Tylko zalogowane osoby mogą odpowiadać na ogłoszenia Dołącz

Odpowiedzi

Zaloguj się
Małgorzata
Napisał: 2 lata temu

Odpowiedź widoczna tylko dla właściciela ogłoszenia

Zaloguj się
Paulina2007
Napisał: 2 lata temu

Odpowiedź widoczna tylko dla właściciela ogłoszenia

Zaloguj się
Małgorzata
Napisał: 2 lata temu

Odpowiedź widoczna tylko dla właściciela ogłoszenia

Serwis dla osób do wynajęcia.

Wynajmij osobę towarzyszącą lub zaoferuj swoje usługi jako osoba towarzysząca!

Dołącz teraz

O NAS

Serwis Eliteportal.pl udostępnia oferty Pań do towarzystwa i Panów do wynajęcia aby wspólnie spędzać czas na imprezach okolicznościowych bez podtekstów seksualnych.