Serwis Eliteportal.pl działa od 2009 roku!
Eliteportal.pl

Serwis powstał w 2009 roku z myślą o Kobietach i Mężczyznach, którzy oferują swoje usługi jako osoby do towarzystwa na różne imprezy okolicznościowe typu wesela, bankiety, przyjęcia, eventy.. Serwis jest dla wszystkich osób powyżej 18 lat, które szukają osób do wynajęcia oraz dla osób które poszukują imprez okolicznościowych i chcieliby wystąpić w roli osoby towarzyszącej.

eliteportal

Serwis Eliteportal.pl
Nie jest serwisem randkowym , agencją towarzyską czy biurem matrymonialnym, a jedynie wysublimowaną możliwością dla osób, które szukają niezobowiązującego towarzystwa do okolicznościowego wyjścia na imprezę, uroczystość lub do nauki tańca.
W serwisie ElitePortal.pl ogłaszają się panowie i panie, którzy są do wynajęcia lub szukają osób do wynajęcia na imprezy, wesela, śluby, bankiety, bale, wieczory kawalerskie lub panieńskie i inne okazje okolicznościowe. Możemy wynająć kierowcę osobistego, towarzysza na wyjazd lub specjalistę/trenera z którym będziemy pobierać szkolenia.
W serwisie mogą rejestrować się również osoby, które szukają towarzystwa (oferują pracę) na w/w wyjścia i spotkania towarzyskie..

Jakie dodawać fotografie i opisy
Każdy profil osoby do wynajęcia powinien posiadać przynajmniej jedną fotografię, tylko osoby wynajmujące nie muszą dodawać własnych fotografii.
W serwisie należy umieszczać zdjęcia na których można rozpoznać użytkownika w realnym świecie, na fotografiach osób do wynajęcia należy mieć odpowiedni ubiór zobowiązujący i tak dla Panów będzie takim strojem garnitur, marynarka lub koszula, a dla Pań suknia wieczorowa lub inna kreacja w dobrym stylu. Na fotografiach można załączać zdjęcia własnych aut i innych rzeczy, które mogą pomóc w wynajęciu - odstępstwem od tego jak i obięte całkowitym zakazem umieszczania są zdjęcia pornograficzne, niemoralne lub obsceniczne ukazujące w takim świetle wizerunek użytkownika i innych rzeczy.
Użytkownicy nie powinni obawiać się o swój wizerunek, gdyż strona Eliteportal.pl nie jest serwisem świadczącym usługi seksualne. Na życzenie użytkownika serwis może dokonać przeróbki zdjęcia np. delikatnie zasłaniając jego twarz. Dodatkowo opis powinien zawierać dokładną treść do czego poszukujemy oraz kogo poszukujemy.

ElitePortal.pl - idealne rozwiązanie!
Za rejestrację [dodanie ogłoszenia] w Eliteportal.pl nic nie zapłacisz - możesz za darmo zarejestrować się do chwili wygaśnięcia okresu promocyjnego - założyć swój profil, dodać zdjęcia, przeglądać ogłoszenia, odczytywać wiadomości - zapłacisz wtedy, kiedy uznasz to za stosowne np. w przypadku, gdy ktoś z Tobą będzie chciał się skontaktować lub gdy będziecie przekonani do kontaktu z wybraną osobą. Rejestracja w serwisie Eliteportal.pl i korzystanie z niektórych jego funkcji jest bezpłatna, ale inne funkcje serwisu tj. możliwość zobaczenia numeru telefonu, adresu e-mail oraz pisanie wiadomości poprzez pocztę wewnętrzną serwisu Eliteportal.pl (wynajmowanymi, a wynajmującymi) jest ograniczony odpowiednimi płatnościami dostępnymi na stronie Konto Elite .

Znaczenie wyrazów użytych w serwisie Eliteportal.pl:
Jestem osobą do wynajęcia (szukam pracy) oznacza osoby wynajmowane, które wyrażają chęć bycia wynajętym.
Szukam osób to wynajęcia (dam pracę) oznacza osoby wynajmujące, które chcą wynająć osoby do towarzystwa.
(Szukam pracy) i (oferuję pracę) oznaczenia te nie muszą jednoznacznie wskazywać, że osoby które zarejestrowały się w serwisie Eliteportal.pl chcą pobierać opłaty za swoje towarzystwo od wynajmujących lub chcą płacić za wynajęcie osobom wynajmowanym. Kwestie ewentualnych płatności są ustalane między użytkownikami Serwisu. Określenie to ma także pomóc w rozróżnianiu opcji dla dodających ogłoszenia i późniejszego ich wyszukiwania.

Serwis z osobami do wynajęcia.

Wynajmij osobę towarzyszącą lub zaoferuj swoje usługi jako osoba towarzysząca!

Dołącz teraz

O NAS

Serwis Eliteportal.pl udostępnia oferty Pań do towarzystwa i Panów do wynajęcia aby wspólnie spędzać czas na imprezach okolicznościowych bez podtekstów seksualnych.