Panowie i Panie do towarzystwa
O stronie    ~    Konto Elite   ~    Regulamin   ~    Polityka prywatności    ~    Partnerzy   ~    Nowości    ~    Kontakt

 

O STRONIE ELITEPORTAL.PL

Powitanie Elite

 

Serwis Eliteportal.pl powstał dla pań i panów,

którzy oferują swoje usługi  jako osoby do towarzystwa jak również dla osób zainteresowanych skorzystaniem z takich usług.

Serwis Eliteportal.pl nie jest serwisem randkowym, agencją towarzyską  lub biurem matrymonialnym, a jedynie wysublimowaną możliwością dla osób, które szukają niezobowiązującego towarzystwa do okolicznościowego wyjścia lub np. do nauki tańca.


W serwisie ElitePortal.pl ogłaszają się panowie i panie, którzy są do wynajęcia lub szukają osób do wynajęcia na
na wesela, śluby, bankiety, bale, wieczory kawalerskie lub panieńskie i inne okazje okolicznościowe.
Możemy wynająć kierowcę osobistego, towarzysza na wyjazd lub specjalistę/trenera z którym możemy pobierać nauki.

W serwisie Elitep
ortal.pl mogą rejestrować się również osoby, które szukają towarzystwa (oferują pracę) na w/w wyjścia i spotkania towarzyskie.

Jakie dodawać fotografie i opisy

Każdy profil osoby do wynajęcia powinien posiadać przynajmniej jedną fotografię, tylko osoby wynajmujące nie muszą dodawać własnych fotografii.

inspiracje dla pań Inspiracje dla panów

W serwisie należy umieszczać zdjęcia na których można rozpoznać użytkownika w realnym świecie, na fotografiach osób do wynajęcia należy mieć odpowiedni ubiór zobowiązujący i tak dla Panów będzie takim strojem garnitur, marynarka lub koszula, a dla Pań suknia wieczorowa lub inna kreacja w dobrym stylu. Na fotografiach można załączać zdjęcia własnych aut i innych rzeczy, które mogą pomóc w wynajęciu - odstępstwem od tego jak i obięte całkowitym zakazem umieszczania są zdjęcia pornograficzne, niemoralne lub obsceniczne ukazujące w takim świetle wizerunek użytkownika i innych rzeczy.

Użytkownicy nie powinni obawiać się o swój wizerunek, gdyż strona Eliteportal.pl nie jest serwisem świadczącym usługi seksualne. Na życzenie użytkownika serwis może dokonać przeróbki zdjęcia np. delikatnie zasłaniając jego twarz. Dodatkowo opis powinien zawierać dokładną treść do czego poszukujemy oraz kogo poszukujemy.

 ELITEPORTAL.PL - IDEALNE ROZWIĄZANIE!

Za rejestrację [dodanie ogłoszenia] w Eliteportal.pl nic nie zapłacisz  - możesz  za darmo zarejestrować się do chwili wygaśnięcia okresu promocyjnego -  założyć swój profil, dodać zdjęcia,  przeglądać ogłoszenia, pisać wiadomości - zapłacisz wtedy, kiedy uznasz to za stosowne np. w przypadku, gdy ktoś z Tobą będzie chciał się skontaktować lub gdy będziecie pewni na kontakt  z wybraną osobą.
Rejestracja w serwisie Eliteportal.pl i korzystanie z niektórych jego funkcji jest bezpłatna, ale inne funkcje serwisu tj. możliwość zobaczenia numeru telefonu, adresu e-mail oraz odczyt wiadomości poprzez pocztę wewnętrzną serwisu Eliteportal.pl  (wynajmowanymi, a wynajmującymi) jest ograniczony odpowiednimi płatnościami dostępnymi na stronie Konto Elite.


Znaczenie wyrazów użytych w serwisie Eliteportal.pl:

"Jestem osobą do wynajęcia (szukam pracy)" oznacza osoby wynajmowane, które wyrażają chęć bycia wynajętym przez osoby wynajmujące.

"Szukam osób to wynajęcia (dam pracę)" oznacza osoby wynajmujące, które chcą wynająć osoby do towarzystwa.

(Szukam pracy) i (oferuję pracę) oznaczenia te nie muszą jednoznacznie wskazywać, że osoby które zarejestrowały się w serwisie Eliteportal.pl chcą pobierać opłaty za swoje towarzystwo od wynajmujących lub chcą płacić za wynajęcie osobom wynajmowanym. Kwestie ewentualnych płatności są ustalane między użytkownikami Serwisu. Określenie to ma także pomóc w rozróżnianiu opcji dla dodających ogłoszenia i późniejszego ich wyszukiwania.

Elitarny Użytkownik - symbol oraz napis "Elitarny Użytkownik" oznacza Użytkownika, który dokonał zakupu konta Elite.

Aby użytkownicy widzieli wszystkie dane kontaktowe [adres e-mail, telefon, stronę www] muszą obydwoje spełniać jeden warunek, warunek posiadania u każdego z użytkowników wykupionego konta Elite.

 

Ogłoszenia osób do towarzystwa mogą być nieodpłatne lub odpłatne, czyli wymagające sponsoringu - spotkanie sponsorowane. Pan zasponsoruje Panią lub Pani zasponsponsoruje Pana. Na stronie mogą znaleźć się anonse: dziewczyna szuka sponsora lub mężczyzna szuka sponsorki - ogłoszenia nie powinny być  kojarzone z ofertami osób które chcą świadczyć usługi seksualne, gdyż serwis nie jest serwisem z anonsami seksualnymi.

 


Elegancki serwis Panów i Pań poszukujących osoby towarzyszącej
© Portal usług towarzyskich Eliteportal.pl